Specjalizuję się w optymalizacji pracy w małych i średnich firmach produkcyjnych. Opracowuję rozwiązania i tworzę narzędzia, które czyniąc firmę bardziej transparentną pozwalają na wydajne produkowanie, uwalniają zamrożony kapitał poprawiają estetykę hal produkcyjnych i usprawniając prace w zespole zwiększają zadowolenie pracowników i klientów. Dzięki temu Twoja firma osiągnie rynkowe sukcesy

Przez kilkanaście lat pracy w korporacjach miałem okazję przyglądać się, jak „od kuchni” wygląda praca dużych, złożonych, skutecznych strukturach firmowych. Od początku kariery zawodowej pracowałem na stanowiskach menadżerskich w wymagającym sektorze automotive. Pozwoliło mi to dogłębnie poznać i zrozumieć złożone procesy w obszarach:* Logistyki produkcyjnej i magazynowej* Poprawy produktywności* Poprawy jakości* Utrzymania Ruchu* Dokumentacji produkcyjnej i jakościowej* Zarządzania magazynami.

Korporacyjna kultura pracy jest z pewnością nastawiona na osiąganie lub nawet przekraczanie założonych celów. I tym złożonym organizacjom najczęściej się to udaje. Jednak skutkiem ubocznym tych osiągnięć może być poczucie odhumanizowania, którego sam doświadczyłem.Dlatego zdecydowałem się na wybranie własnej drogi zawodowej. Polega ona na doradztwie małym i średnim przedsiębiorstwom, pozwalającym osiągnąć skuteczność biznesową niedaleką korporacyjnej, pozostając szybkim i elastycznym i nie tracąc wiele z naturalnego, nierzadko rodzinnego charakteru firmy.

Serdecznie zapraszam do współpracy.